AUTO TECHNIKA

O NAS

Niezależny Serwis Samochodowy grupy Volkswagen AG

Adres:

47-200 Kędzierzyn-Koźle
ul. Bolesława Chrobrego 50

Godziny pracy:
Kontakt:

+48 602 120 950
+48 698 370 981

Co nieco o nas

Jesteśmy na rynku motoryzacyjnym od ponad 20 lat. Naszą domeną jest serwisowanie samochodów grupy Volkswagen AG. Oddając nam swój samochód masz pewność, że wszystkie problemy zostaną rozwiązane, a Twój samochód otrzyma drugie życie. Nasi klienci cenią nas za niezmienną od lat gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług. Pasjonujemy się samochodami marki Porsche, z którymi mamy już ponad 15-letnie doświadczenie i ich serwisowanie oraz naprawa jest naszą specjalnością.

Dlaczego to nasz serwis powinieneś wybrać?

Odpowiedź jest banalnie prosta:

Doświadczeni mechanicy

Posiadamy skład doświadczonych mechaników i elektromechaników, którzy swoją przygodę z motoryzacją rozpoczęli już bardzo dawno temu.

Wszelkie usługi

Oferujemy praktycznie wszystkie możliwe usługi związane z mechaniką oraz elektromechaniką pojazdową a zatem jesteśmy w stanie rozwiązać każdy twój problem.

Niskie koszty

Zawsze staramy się minimalizować koszty naprawy utrzymując przy tym najwyższą możliwą jakość wykonywanej usługi.

Oryginalne części

Zamawiamy tylko i wyłącznie oryginalne części z zaufanych źródeł i robimy wszystko, aby na pewno służyły przez długi czas.

Zaufana marka

Jesteśmy już na rynku od bardzo wielu lat i przez ten czas zaufało nam tysiące klientów, których auta pełnią służbę aż po dzień dzisiejszy.

Wysoka jakość

Wszystkie oferowane usługi wykonujemy profesjonalnie, wysokiej jakości sprzętem, co w połączeniu z dużym doświadczeniem sprawia, że po wyjechaniu z naszego serwisu, twoje auto będzie w 100% sprawne.

Zadzwoń do nas

+48 602 120 950
+48 698 370 981