AUTO TECHNIKA

O NAS

Niezależny Serwis Samochodowy grupy Volkswagen AG

Adres:

47-200 Kędzierzyn-Koźle
ul. Bolesława Chrobrego 50

Godziny pracy:
Kontakt:

+48 602 120 950
+48 698 370 981

Co nieco o nas

Jesteśmy na rynku motoryzacyjnym od ponad 20 lat. Naszą domeną jest serwisowanie samochodów grupy Volkswagen AG. Oddając nam swój samochód masz pewność, że wszystkie problemy zostaną rozwiązane, a Twój samochód otrzyma drugie życie. Nasi klienci cenią nas za niezmienną od lat gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług. Pasjonujemy się samochodami marki Porsche, z którymi mamy już ponad 15-letnie doświadczenie i ich serwisowanie oraz naprawa jest naszą specjalnością.

Dlaczego to nasz serwis powinieneś wybrać?

Odpowiedź jest banalnie prosta:

Doświadczeni mechanicy

Posiadamy skład doświadczonych mechaników i elektromechaników, którzy są w stanie podjąć się nawet najbardziej wymagającym problemom.

Wszelkie usługi

Dzięki dobremu wyposażeniu naszego serwisu oraz doświadczonemu zespołowi żadne zlecenie nie stanowi dla nas problemu.

Niskie koszty

Zawsze staramy się minimalizować koszty naprawy utrzymując przy tym najwyższą możliwą jakość wykonywanej usługi.

Oryginalne części

Zamawiamy tylko i wyłącznie oryginalne części z zaufanych źródeł i robimy wszystko, aby na pewno służyły przez długi czas.

Zaufana marka

Jesteśmy już na rynku od bardzo wielu lat i przez ten czas zaufało nam tysiące klientów, których auta pełnią służbę aż po dzień dzisiejszy.

Wysoka jakość

Wszystkie oferowane usługi wykonujemy profesjonalnie, wysokiej jakości sprzętem, co w połączeniu z dużym doświadczeniem sprawia, że po wyjechaniu z naszego serwisu, twoje auto będzie w 100% sprawne.

Zadzwoń do nas

+48 602 120 950
+48 698 370 981